Ka-Zet
 
 

Uszczelnianie okien,

renowacja okien,

serwis okien.

 
okna i drzwi drewniane - skrzynkowe, zespolone, jednoramowe (EURO),
renowacja - naprawa okien, dopasowanie, opalanie, szlifowanie, malowanie,
okucia - regulacja, konserwacja, wymiana,
uszczelki wciskane - montaż w oknach skrzynkowych itp. lub wymiana zużytych

Serwis stolarki okiennej: drewnianej i PCV

wymiana uszczelek:

okna drewniane   uszczelki drewniane


okna PCV   uszczelki PCV


regulacja, konserwacja, wymiana dostępnych elementów okuć

Oferta
O firmie
Galerie zdjęć
renowacji okien
Kontakt
 
O firmie

  :::   Profil działalności   :::   Materiały prasowe   :::  

USZCZELNIJ OKNA NA KOLEJNĄ ZIMĘ!

Artykuł opublikowany w Dzienniku Informacyjnym "ABC" - BUDOWLANE ABC - WIOSNA 2002

Nadeszła wiosna i czas remontów. Ileż to razy myjąc okna w ramach wielkanocnych porządków, łapiemy się za głowę, co zostało z ich szczelności? Odklejamy chałupniczo założone przez nas taśmy lub wciśniętą w szpary watę i solennie przyrzekamy sobie i rodzinie, że do następnej zimy na pewno powierzymy sprawę w fachowe ręce.
Jesienią opublikowaliśmy artykuł o leszczyńskiej firmie wykonującą remonty i uszczelnianie okien. Otrzymaliśmy po nim wiele telefonów, że artykuł jest "życiowy", ale czemu tak spóźniony, bo na dworze zapanował ziąb? Vox populi, vox dei. Wezwaliśmy do redakcji owego fachowca, aby raz jeszcze wyłuszczył problem.

Nie narzekamy na brak zajęcia, bo świadomość, że szczelne okna przynoszą wymierne korzyści ekonomiczne staje się coraz bardziej powszechna - wyjaśnia Zbigniew Rogalski, właściciel firmy Ka-Zet. - Moja firma od kilku lat zajmuje się profesjonalną renowacją okien skrzynkowych i zespolonych. Prace w pełni przywracają funkcje użytkowe okien bez konieczności ich wymiany. Ten system jest gruntownie sprawdzony, bo od kilkunastu lat już stosowany na tak wymagających rynkach usług, jak w Szwecji i Niemczech, a od kilku lat - w Polsce. Wykonujemy renowację nie tylko pojedynczych okien w mieszkaniach prywatnych, ale także duże usługi, jakie zrealizowaliśmy na przykład: na zamku w Rydzynie, w całym budynku Wspólnoty Mieszkaniowej w Lesznie i Komendzie Straży Pożarnej w Głogowie.

A jaki jest zakres prac i co przez to zyskujemy?
Ogólny zakres to: regulacja i konserwacja lub wymiana okuć, naprawa i dopasowanie skrzydeł, a dopiero potem uszczelnianie gumową uszczelką wciskaną w wyfrezowany rowek. Warto zaznaczyć, że uszczelki mają 10 - letnią trwałość. Tym sposobem, przy stosunkowo niewielkich nakładach finansowych, uzyskujemy wysokie parametry techniczne i użytkowe, jakimi są: łatwe zamykanie okien, oszczędności energii dochodzące nawet do 30% i dobrze wygłuszone mieszkanie. Zapewniają też dużą szczelność do 90% nowych, nie są bowiem i nie powinny być w pełni hermetyczne, aby zapewnić potrzebną dla zdrowia mikrowentylację. Na wykonane prace udzielamy dwuletniej gwarancji.

Ile wynosi koszt takiej usługi?
Aby to dokładnie określić, trzeba sprawdzić stan okien. Orientacyjnie jest to 10 - 15 % ceny nowego, najtańszego na rynku okna. Tyle, że poniesione na uszczelnianie koszty szybko zwracają się poprzez mniejsze nakłady na ogrzewanie i możliwość odliczenia 19% od podatku w ramach ulgi remontowej, bo wystawiam faktury VAT. Zainteresowanych informuję, że w okresie wiosennym moja firma stosuje promocje i upusty do 10% ceny usługi. Dla przedsiębiorstw, instytucji, szkół i spółdzielni mieszkaniowych - w celu lepszego poznania tej metody - proponuję wykonanie usługi w niewielkim zakresie w promocyjnej cenie z możliwością rozszerzenia zamówienia po stwierdzeniu jej skuteczności i jakości. Nasza firma oferuje profesjonalne doradztwo, wysokiej jakości materiały i usługi. A proponujemy się już dziś zdecydować, bo czas mija szybko, a następna zima przyjdzie na pewno!

wróć  wróć
P.W. Ka-Zet  64-100 Leszno (Wlkp.)   ul. Tadeusza Rejtana 69/6
2003 - 2018 © Copyright Ka-Zet